NAUJIENA! VenusViva nanofrakcinis lazeris

NAUJAS AUKSINIS STANDARTAS ESTETINĖJE MEDICINOJE

Odos senėjimo procesai užkoduoti žmonių genotipe. Metams bėgant pastebime atsirandančius nepageidaujamus pokyčius: raukšles, pakitusią  veido spalvą, “krentančius skruostus”. Per paskutinį dešimtmetį  labai išaugo invazinių bei neinvazinių veido atjauninimo procedūrų paklausa, kaip plastinė chirurgija, cheminiai pilingai, dermabrazija, frakcinis co2 lazerio atjauninimas, erbium lazerio atjauninimas (Er:Yag). Dauguma šių technologijų sukuria gerus rezultatus naikindami epidermį  ir sužalodami odą. Vykstant odos gijimo procesams, vyksta kolageno gamybos skatinimas, oda išsitempia,  tačiau lygiagrečiai sukeliami šalutiniai efektai, kaip audinių fibrozė,  randai, atsiradusi hiper-pigmentacija.Tad mes pristatome  naujiena estetinės medicinos srityje – moderni, Venus Viva nanofrakcinio lazerio procedūra veido odai patempti ir raukšlėms šalinti.

KUO YPATINGA NANOFRAKCINIO LAZERIO PROCEDŪRA?

 • Beskausmė ir neinvazinė. Nanofrakcinio lazerio procedūra yra visiškai beskausmė ir nereikalauja chirurginio įsikišimo. Vartojamas tik vietinis nuskausminimas (specialus nuskausminamasis kremas tepamas ant odos prieš procedūrą).
 • Procedūra trunka tik 1 val. Nereikia  jokio išankstinio pasirengimo. Reikalingos tik kelios po procedūrinės odos priežiūros rekomendacijos.
 • Greitas gijimas. Nėra jokių mėlynių ar patinimų. Kadangi procedūros metu naudojamas lazeris, po procedūros būna tik odos paraudimas,  per 2-3 dienas  visiškai išnykstantis.
 • Nėra šalutinio efekto. Nanofrakcinio lazerio procedūra nepalieka jokio šalutinio poveikio. Išlieka natūralūs veido bruožai, oda pasitempia, raukšlių sumažėja.
 • Procedūros metu lazeris veido odoje atlieka neskausmingus ir nematomus V formos mikropjūvius. Oda,  reaguodama į pokyčius, ,,įjungia“ natūralius atnaujinimo mechanizmus, greitai užgydančius atsiradusius mikroįpjovimus. Tarpai greitai susitraukia, suglebusi oda ir vėl įsitempia, raukšlės išsilygina. Nanofrakcinio lazeris, lygindamas raukšles, pasiekia ir giluminius odos sluoksnius. Organizmas, reaguodamas į pokyčius, pradeda ne tik gijimo, bet ir odos atnaujinimo procesus, „įjungia“ papildomą natūralaus kolageno gamybą

KO TIKĖTIS ?

Odos atjauninimui reikalingi 1-4 gydymo seansai, kas 4-6 savaites. Raukšlių mažinimui, reikalingi 6-8 gydymo seansai, kiekviena procedūra užtrunka tarp 30-60 min priklausomai nuo problemos dydžio. Kiekvienas gydymas ir seansų skaičius nustatomas individualiai.

GREITAS SUGIJIMAS

Po odos atjauninimo procedūros, atsiranda lengvas paraudimas ir jau po 24 valandų galėsite grįžti prie įprasto makiažo režimo. Po raukšlių mažinimo procedūros ar gravitacinio ovalo pakėlimo – iškart galėsite grįžti prie įprasto rėžimo.

SAUGUS  VISIEMS ODOS TIPAMS

Gydymui naudojama radijo dažnio technologija, kuri klinikiniais tyrimais pagrįsta kaip saugi ir efektyvi visiems odos tipams. Konsultuokitės su savo gydytoju, ar Venus Viva yra Jums tinkamas.

KAIP TAI VEIKIA?

Odos atjauninimui naudojamos nano-frakcinės bangos, kurios yra saugios ir skleidžia šilumą per odos paviršių. Taip sukuriamos dermoje mikro žaizdelės, į  kurias kūnas reaguoja natūraliai ir jos užgyja labai greitai. žaizdelės yra tokios mažos, kad prcedūros yra daug komfortiškesnės nei tradicinio co2 lazerio, o rezultatai daug efektyvesni.

PO PROCEDŪROS

 • Iš karto po procedūros oda būna stipriai paraudusi ir jaučiamas trumpalaikis odos kaitimas.
 • Procedūros atlikimo dienąnegalima nei praustis, nei ko nors tepti.
 • Procedūros vieną dieną bus matomas paraudimas. Jis palaipsniui silpnės, o kitą dieną jo beveik nebeliks.
 • Nenaudoti jokių kosmetinių priemonių 2-4 dienas.
 • Veido priežiūra po procedūros: 3 dienas veidas turi būti plaunamas tik virintu vandeniu, 2 kartus reikia tepti Bepanteno kremu, emalan geliu ar kitais specialisto priskirtais produktais.
 • Po procedūros 3-4 dienas negalima eiti į pirtį, sportuoti,  dirbti dulkėtoje aplinkoje.
 • Po trijų dienų visi išoriniai procedūros požymiai išnyksta.
 • Galutinis efektas matomas po 2-3 savaičių.

KAINININKAS

Procedūros sritisKainaKaina taikoma
tik 2020 m.
Nuolatinė kaina užsisakius 3 procedūrų paketą
Veido sritis299€249€699€
Kaklo sritis299€249€699€
Dekoltė sritis299€249€699€
Veidas ir kaklas  350€299€799€
Kaklas ir dekoltė350€299€799€
Veidas, kaklas, dekoltė399€349€999€
Maža tikslinė sritis (pvz.: randas)99€49€119€
Nepilnas veidas( pvz.: aknės randai)199€149€329€
Paakiai ir viršutiniai akių vokai99€69€149€
Rankos299€249€699€
StrijosTaikoma kaina individualiai pagal plotą**
KonsultacijaNemokama**
Konsultacija su odos  lopo pabandymu20€**
Daugiapolio radio dažnio odos patempimo procedūra veidui arba kaklui149€99€249€
Veido  srities arba pagurklio riebalų mažinimas79€49€129€